Posted by: Tiina | 24. jaan. 2021

Suurte tüdrukute nukumängud ehk pusle kangatükkidega

See pole üldse esimene kord, kui ma veedan aega selliste pisiasjadega nagu nukuriided. Seekord ei olnud tegelikult üldse koduste nukkude riietamise soov, sest meite Marta ei mängi nukkudega. Kui siin keegi mängib, siis mina. Aga, aga … meie pere suure poisi tütarlaps läks tööle lasteaeda ja siis ma pakkusingi, et kui hakkan taas kangatükke vähendama, siis äkki lasteaia nukud tahavad mõnd hilpu. Ta oli nõus. Ja nii siis saidki esimesed viis asjakest valmis.

Mul ei ole lasteaiast konkreetset nukku ees, aga ma tegin hetkel ühe koduse beebinuku ja ühe laenatud Baby Born nuku baasil mõned püksid ja dressipluusid. Ikka paras pusle sai kohati, isegi varrukad tuli kohati kahest tükist kombineerida. Ja soonikud võivad ka vahel olla ise ansamblist (roosad püksid). Aga tulemus on täitsa ilus. Minu arvates. See kiisudega dressikas käib pisut raskelt, sest ma tegin selle üle pea käima ja nukul tuleb natike käsi väänata. Teisele sai juba taha tehtud nööbiga kinnis ja pisut enam avarust antud, et oleks mugavam selga saada. Nüüd jääb loota, et neiu Grete leiab ka sobivad nukud Loo lasteaias.

Igatahes oli väga lõbus tegemine. Ja see jätkub. Juba uued asjakesed on välja lõigatud. Noored tulid täna lihtsalt nii vara läbi, et ma ei jõudnud rohkem korraga valmis.


Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

Kategooriad